İÇTEN TAKMA (SÖK – TAK) PLİSE SİNEKLİK


1)Doğramaya vida ve bağlantı ekipmanları ile delik açmadan montajlanır,

2)Doğramanın su tahliyesini deforme etmeden montajlanır,

3)Piyasadaki mevcut ürünlerden farklı olarak doğramaya sıfır montajlı panjurlarda , panjura engel olmadan pencere kasasının içerisinde dışarıya hiç çıkıntı vermeden çalışır.

4)Piyasadaki mevcut ürünlerden farklı olarak tek tip kasa profili ile çalışması tasarlanmıştır.

5)Pencere (Kanat) kapandığında kasmaması , pencereden mesken içine toz , ses ve yalıtım kaçağı olmaması için kasa 4mm daraltılmıştır.

6)Tüm PVC markalarının kasa profilleri incelenerek içten takma pileli sineklik profilinin kasaya tam uyumlu oturabilmesi için R0,5 radüs verilmiştir.

7)Üretim ve stok maliyetlerinin düşmesi için piyasada mevcut olan 14mm-15mm pileli tüllere uyumlu olarak tasarlanmıştır.

8)Üretim ve stok maliyetlerinin düşmesi için piyasada mevcut olan tüm 17-18mm kasalı pileli sineklik kanat profillerine uyumlu olarak tasarlanmıştır.

9)Üretim ve stok maliyetlerinin düşmesi için piyasada mevcut olan 17mm – 30mm takozdan ipli sistem köşe ve tekerlekli kanat aksesuarları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

10)PVC doğrama Kasası üzerindeki sızdırmazlık contasının deforme olmaması için içten takma pileli sineklik profilinin doğrama içerisinde kalan kısmı 2mm daraltırmıştır.


Kapaklı , montajsız , vida ile doğramaya delik açılmadan takılan , içten takma pileli sineklik